S-OIL-TOTAL LUBRICANTS Co, Ltd виробник мастильних матеріалів.

 Компанія S-OIL-TOTAL LUBRICANTS Co, Ltd основана в 2008 році корпораціями S-OIL, Південна Корея і TOTAL, Франція. S-OilCorporation - одна з провідних нафтопереробних компаній в Південній Кореї, заснована в 1976 році, має багаторічний досвід і передові технології переробки нафти і зарекомендувала себе, як один зі світових лідерів поставки продуктів переробки нафти і, в тому числі, як один з найбільших світових виробників і постачальників сучасних, високоякісних базових масел. TOTAL S.A - четверта компанія в світі за рівнем видобутку нафти і газу, лідер європейського ринку мастильних матеріалів, що має багаторічний досвід в розробці та виробництві високоякісних мастильних матеріалів до всіх типів техніки.

 Даний союз об'єднує всі технологічні можливості виробництва мастильних матеріалів від компанії TOTAL і багаторічний досвід нафтопереробки і виробництва базових масел компанії S-Oil. Синергетичний ефект даного союзу це розробка і виробництво сучасних, високоякісних мастильних матеріалів під брендами S-OIL SEVEN і S-OIL DRAGON.

 Компанія S-OIL-TOTAL LUBRICANTS Co, Ltd не тільки виробляє і поставляє масла під власними брендами S-OIL SEVEN і S-OIL DRAGON, але так само є постачальником широкої лінійки мастильних матеріалів на автоскладальні конвеєри компаній HYUNDAI, KIA, TOYOTA, HONDA, GMKorea, Doosan та інші.   

 Компанія S-OIL-TOTAL LUBRICANTS Co, Ltd виробляє ОЕМ масла для компаній Toyota, Lexus, HYUNDAI-KIA, Honda, Scania, Volvo, так само виробляє широку лінійку масел для японської компанії Idemitsu. На виробничих площах в Кореї виробляють широку лінійку моторних, трансмісійних та індустріальних масел під брендами Total і Elf для задоволення потреб Південно-Східного регіону в даних продуктах.

 Багато південнокорейських організацій такі як Корейські Збройні Сили, Національна Залізниця, Корейська Корпорація по Електроенергії, а також корейські та іноземні авіакомпанії, судноплавні й рибальські компанії, контингент збройних сил США на території Кореї вибрали S-OIL-TOTAL LUBRICANTSCo, Ltd як надійного виробника і постачальника широкої лінійки мастильних матеріалів.